rekrutacja 2013/2014

Home

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Życzenia wielkanocne

ZARZĄDZANIE BUDŻETEM GMINY W PRAKTYCE

W ramach Forum Nauka-Biznes Katedra Zarządzania wraz z SKN Nowoczesny Menedżer i SKN Młody Inwestor przygotowała spotkanie ze skarbnikiem gminy Moszczenica Panią Anną Kaźmierczak.

Targi Eudkacyjne w Opocznie

Więcej…

ZARZĄDZANIE FINANSAMI GMINY, TEORIA I PRAKTYKA

23 marca (piątek) serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Forum Dialogu Nauka-Biznes. Tematem przewodnim będzie: "Zarządzanie finansami gminy, teoria i praktyka". Wykład wygłosi skarbnik gminy Moszczenica Pani Anna Kaźmierczak. Zapraszamy!

Forum Dialogu Nauka Biznes

WOJNA HYBRYDOWA NA UKRAINIE - PROMOCJA KSIĄŻKI

W dniach 20-21 marca 2018 roku, odbyły się wydarzenia związane z promocją książki prof. Bogusława Packa pt. Wojna hybrydowa na Ukrainie. Oprócz analiz związanych z sytuacją wojenną na Krymie i w Donbasie studenci i inni zainteresowani mogli się zapoznać z tematyką związaną z wojną propagandową, bezpieczeństwem Polski, agentami wpływu i aktualną geopolityką na świecie.

Targi Eudkacyjne w Opocznie

Więcej…

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zaproszenie na wykład

WOJNA HYBRYDOWA NA UKRAINIE

Aula UJK! Najbliższy wtorek i środa - spotkanie z problematyką wojny hybrydowej i i autorem książki o konflikcie na Ukrainie profesorem Bogusławem Packiem. Zapraszamy!

Wojna hybrydowa na Ukrainie

KONFERECJA "W STULECIE NIEPODLEGŁEJ"

16 marca 2018 r. na Wydziale Filologiczno - Historycznym odbyła się konferencja naukowa dotycząca niepodległości Rzeczypospolitej.

Targi Eudkacyjne w Opocznie

Więcej…

WOJNA HYBRYDOWA NA UKRAINIE - PROF. DR HAB. BOGUSŁAW PACEK - SPOTKANIE AUTORSKIE

W imieniu szefa Katedry Bezpieczeństwa Narodowego Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim prof. Zygmunta Matuszaka mamy przyjemność serdecznie Państwa zaprosić na promocję książki generała i profesora dr hab. Bogusława Packa  pt. "Wojna Hybrydowa na Ukrainie". Książka jest pokłosiem badań i konferencji dotyczącej tego samego problemu, która odbyła się na Wydziale Nauk Społecznych  w Piotrkowie Trybunalskim  w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego w listopadzie 2016, a także pierwszą polską pozycją poświęcona wojnie na Krymie i w Donbasie.

Książka generała Bogusława Packa podejmuje szerokie ujęcie nowej problematyki wojskowej na przykładzie wojny hybrydowej na Ukrainie. W dobie istotnego pytania o dalsze losy ukraińskiego państwa, ze względu na współczesne zagrożenia wojenne, nowoczesne, nieznane metody prowadzenia działań agresywnych i bezpieczeństwo Rzeczypospolitej wydaje się, że tematyka spotkania jest ze wszech miar ciekawa i aktualna. Zarówno dla fachowców jak i obywatela zatroskanego o geopolityczny ład współczesnej Europy. Serdecznie zapraszamy!

Termin:
· 20 marca (wtorek) godzina 12.30, aula UJK – spotkanie zamknięte tylko dla studentów Filii UJK
· 21 marca (środa) godzina 16.30, aula UJK - spotkanie otwarte, wstęp wolny

Miejsce: aula Filii UJK, budynek A, Słowackiego 114/118

Bogusław Pacek, prof. dr hab. Bogusław Pacek, nauczyciel akademicki w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego Wydziału Nauk Społecznych Filii w Piotrkowie Trybunalskim Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, generał dywizji w stanie spoczynku, doradca NATO ds. reformy szkolnictwa wojskowego Ukrainy.

Wojna hybrydowa na Ukrainie

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

16 marca (piątek) serdecznie zapraszamy na konferencję popularnonaukową poświęconą 100-leciu odzyskania Niepodległości. Początek godzina 10.00, budynek B Filii UJK.

Zaproszenie na konferencję

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE BADANIE WZROKU

Zaproszenie na badanie wzroku

Strona 2 z 157

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony