rekrutacja 2013/2014

Home

TAKI BYŁ ROK 2017

Przedstawiamy Państwu pokaz slajdów wydarzeń w Filii UJK w roku 2017. Blisko 300 zdjęć z różnych okoliczności, przedsięwzięć, imprez jednorazowych i cyklicznych. Mamy nadzieję, że goście Uczelni, pracownicy, studenci odnajdą w relacji najważniejsze wydarzenia, które tworzyli, w których uczestniczyli, którymi żył Uniwersytet w Piotrkowie Trybunalskim. Dziękujemy wszystkim za tworzenie tego naukowego, kulturowego i społecznego kalendarza Filii UJK. A więc - proszę rozsiąść się wygodnie - TAKI BYŁ ROK 2017!

Taki był rok 2017

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia wszystkim pracownikom, studentom i sympatykom Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim radosnych dni świątecznych, spędzonych w domowej atmosferze, a zbliżający się Nowy Rok 2018 niech będzie pełen powodzenia w pracy i w naszych domach.

Życzenia Świąteczne

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

wykład doktora Jaworskiego o Bożym Narodzeniu piotrkowian w XIX stuleciu

WIGILIA W KATEDRZE BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO

W piątek, 15 grudnia b.r. Katedra Bezpieczeństwa Narodowego zaakcentowała świąteczny klimat bożonarodzeniowy, organizując spotkanie przy opłatku. Zadbano o świąteczną atmosferę, tradycyjne wigilijne potrawy oraz prezenty od Mikołaja.

Wigilia w Katedrze Bezpieczeństwa narodowego

Więcej…

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Promocja Piotrkowskich Zeszytów Historycznych

JESZCZE RAZ SZLACHETNIE...

Jeszcze raz szlachetnie

Więcej…

KONFERENCJA BEZPIECZEŃSTWA WE LWOWIE

W dniach 26-29.11.2017r. przedstawiciel Katedry Bezpieczeństwa Narodowego prof. Bogusław Pacek przebywał we Lwowie spotykając się z przedstawicielami kilku uczelni w sprawach współpracy naukowej w zakresie bezpieczeństwa.
Profesor Pacek został przyjęty przez rektorów Uniwersytetu Ivana Franko (rektora prof. Volodymyra Melnyka i prorektor ds. współpracy zagranicznej prof. Marię Zubrzycką), Uniwersytetu "Politechnika Lwowska"(prorektorów - pierwszego prorektora prof. Wlolodymyra Pawlisza i prorektor ds. naukowych prof. Natalię Czuchraj) oraz Akademii Wojsk Lądowych (rektora-komendanta gen. prof. Pawlo Tkaczuka).
Prof. Pacek podczas pobytu we Lwowie wygłosił też wykład nt. "Silna Europa z silną Ukrainą" oraz uczestniczył w debacie nt. współczesnych wyzwań bezpieczeństwa międzynarodowego oraz złożył kwiaty i zapalił znicze na Cmentarzu Orląt Lwowskich oraz na grobach żołnierzy ukraińskich poległych w trwającej wojnie hybrydowej na wschodzie Ukrainy pochowanych na Cmentarzu Łyczakowskim.
W czasie spotkań z rektorami uczelni ukraińskich omawiano kwestie możliwości współpracy ich uczelni z Wydziałem  Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, Filii w Piotrkowie Trybunalskim oraz Wydziałem  Nauk o Bezpieczeństwie Krakowskiej Akademii, z którą Wydział w Piotrkowie zawarł w listopadzie br. porozumienie o współpracy. Rozpatrywano możliwości organizowania wspólnych konferencji naukowych, publikowania artykułów w polskich magazynach naukowych i stworzonym wspólnie międzynarodowym kwartalniku naukowym. Także rozmawiano o przyszłym prowadzeniu badań naukowych.

Konferencja Bezpieczeństwa we Lwowie

Więcej…

SZLACHETNA PACZKA 2017

W tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki 2017 udało się obdarować 58 rodzin, wartość szacunkowa pomocy to ok. 150 tys. PLN. Uniwersytet zwyczajowo był nie tylko współorganizatorem akcji w Piotrkowie, ale także darczyńcą a studenci Filii wolontariuszami. Szlachetna Paczka w Piotrkowie działa od roku 2011, pomaga nie tylko na terenie miasta, ale sąsiednich gmin i powiatów. Liderem akcji jest absolwent UJK, mieszkaniec Gorzkowic - Oskar Kuliński. Wszystkim studentom,dobrodziejom i drużynie W gratulujemy i dziękujemy!

Szlachetna Paczka 2017

NOWA OFERTA ZATRUDNIENIA

W sekcji "Zatrudnienie" zostało umieszczone ogłoszenie dot. zatrudnienia w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych (ZOBACZ)

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU NASZA MAŁA OJCZYZNA - W POSZUKIWANIU UTRACONEGO CZASU

W dniu 8 grudnia na Wydziale Filologiczno-Historycznym odbyła się miła, choć pożegnalna uroczystość związana z zakończeniem projektu "Nasza mała Ojczyzna - w poszukiwaniu utraconego czasu". Były przemówienia, podziękowania a także wykład o nalewkach. Na koniec uroczystości uczestnicy skosztowali okazjonalnego tortu.

zakończenie projektu Nasza mała Ojczyzna w poszukiwaniu utraconego czasu

Więcej…

Strona 6 z 157

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony